Hallitus 2021

 

 

 

 

 

 

 

Meijän sote JHL ry 212 hallitus 2021

 

Puheenjohtaja: Matti Pesonen

Puheenjohtaja

Matti Pesonen

p.  050 387 7709

matti.pesonen@siunsote.fi

 

Varapuheenjohtaja

Torniainen Harri

p.

harri.torniainen@siunsote.fi

Sihteeri

Havukainen Ritva

p. 050 566 1645

ritva.havukainen@siunsote.fi

Taloudenhoitaja

Hyttinen Pasi

p. 050 387 0734

pasi.hyttinen@siunsote.fi

Jäsenasioidenhoitaja

Vanninen Outi

p. 040 555 2295

outi.vanninen@siunsote.fi

Opintosihteeri

 

 

 

Pääluottamusmies

Pesonen Matti

p. 050 387 7709

matti.pesonen@siunsote.fi

Varapääluottamusmies

Hyttinen Pasi

p.  050 387 0734

pasi.hyttinen@siunsote.fi

 

Luottamusmies,

Kehitysvammahuolto

 

Palander Pekka

 

 

pekka.palander@siunsote.fi

 

 

 

 

 

 

Työsuojeluvaltuutettu

 

Haukka Markus

 

p. 0505716450

markus.haukka@siunsote.fi

 

Hallitus: Varsinaiset jäsenet

 

 

Haukka Markus

markus.haukka@siunsote.fi

Pottonen Sari

sari.pottonen@siunsote.fi

Kärki Anja

anja.karki60@gmail.com

Torniainen Harri

harri.torniainen@siunsote.fi

Määttä Riitta

riitta.maatta@siunsote.fi

Vanninen Outi

outi.vanninen@siunsote.fi

Varajäsenet:

 

 

 

 

 

Nuutinen Olli

olli.nuutinen@siunsote.fi

Hyttinen Pasi

pasi.hyttinen@siunsote.fi

Palander Pekka

pekka.palander@siunsote.fi

 

 

 JHL – Julkisten ja hyvinvointialojen liitto

www.jhl.fi

Meijän Sote JHL ry. 212

Tikkamäentie 16, talo 8, 80210 JOENSUU