Luottamusmiehet Siun Sote ky

 

JHL:n luottamusmiehet kaudella 2018 - 2019 :

 

Siun sote – Pohjois-Karjalan sosiaali- ja terveyspalvelujen kuntayhtymä:

 

Pääluottamusmies Matti Pesonen, JHL 212, p. 050 387 7709, s-posti: matti.pesonen@siunsote.fi

Varapääluottamusmies Pasi Hyttinen, JHL 212, p. 050 387 0734, s-posti: pasi.hyttinen@siunsote.fi

Luottamusmies Ylä-Karjala Tarja Kärkkäinen, JHL 174, s-posti: tarja.karkkainen@siunsote.fi

Luottamusmies Outokumpu - Liperi - Polvijärvi - Heinävesi Tiia Puhakka, JHL 296, s-posti: tiia.puhakka@siunsote.fi

Luottamusmies Keski-Karjala, Tarja Immonen, JHL 284, s-posti: tarja.immonen@siunsote.fi

Luottamusmies Joensuun yhteistoiminta-alue hoivatyö-, sosiaali- ja perhepalvelut Titta Pyykkö, JHL 310, s-posti: titta.pyykko@siunsote.fi

Luottamusmies Kehitysvammahuolto , Palander Pekka JHL 212,  p.050 387 7639, s-posti: pekka.palander@siunsote.fi  ja varaluottamusmies Outi Heikkinen ,JHL 212, s-posti: outi.heikkinen@siunsote.fi

 

Pääluottamusmies Matti Pesonen
tavattavissa ma - pe klo 7 - 15, talo 8/1.krs, Tikkamäki
p. 050 387 7709
s-posti: matti.pesonen@siunsote.fi
Varapääluottamusmies Pasi Hyttinen
puh. 050 387 0734, s-posti: pasi.hyttinen@siunsote.fi